تاریخچه

کیفیت قابل اعتماد

محصولات فوسو دارای بالاترین سطح قابلیت اطمینان و دوام می باشند که برای مشتریان به منزله ظرفیت حمل بار بیشتر و امکان استفاده بیشتر از خودرو می باشد. جهت حصول اطمینان از سوددهی همیشگی خودروها، فوسو سیستم توسعه خودروهای تجاریCVDS را بکار گرفته است و با اجرای روش های کنترل کیفی از ابتدای پروژه تا شروع تولید و کیفیت محصولات خود را تضمین می کند.

 

با تبادل و به کارگیری مهارت ها و تجربیات مختلف در زمینه طراحی و توسعه در سراسر دنیا، از بهره مندی مشتریان خود از پیشرفته ترین طراحی ها و مواد، اطمینان حاصل می کنیم.

کارایی و بهره وری

محصولات فوسو به جهت برخورداری از بهترین مزایا در خصوص میزان هزینه ها در کل طول عمر محصول، راندمان سوخت و نیز بوم شناسی، شناخته شده می باشند. ما علاوه بر قیمت اولیه خرید، هزینه ها و منافع رانندگان را در نیز نظر میگیریم، مانند: سهولت در تعمیر و نگهداری، ارزش های بازیافتی، مزایای مالیات و بیمه، دوره های تعمیر و نگهداری و راندمان سوخت.

کارخانه های ما مانند محصولاتمان از لحاظ راندمان و بوم شناسی در مرتبه بالایی قرار گرفته اند. اخیرا در کارخانه کاوازاکی سیستم خورشیدی راه اندازی کرده ایم و برای تولید برق به میزان قابل توجهی از این سیستم بهره برداری می کنیم و به طور هم زمان با استفاده از مدرن ترین سیستم مدیریت انرژیEMS ، مصرف انرژی خود را پایش می کنیم.

طراحی مستحکم و کاربردی

 با داشتن فوسو از مالکیت و کاربردی بودن خودروی خود نهایت رضایت را خواهید داشت. مشتاقیم تا خودروهایی را طراحی کنیم تا آسایش، آرامش خاطر و منافع مشتریان خود را تامین کنیم.
همگام با پیشتازان در دنیا، فوسو آخرین تکنولوژی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. نظریات مشتریان همیشه در طراحی های ما لحاظ می شوند، مانند پایین تر قرار دادن در باک سوخت جهت سوخت گیری آسان و ایمن.

فوسو در فراهم کردن فضای مناسب داخل کابین برای جابجایی راننده، پیشگام بوده است. با فراهم کردن این فضا، راننده می تواند در مواقع لازم از هر دو در خودرو خارج شود. دو نوع ترکیب بندی برای چراغ های جلوی کامیون های نیمه سنگین وجود دارد؛ تا نیازهای مربوط به کاربری های عمرانی و ساخت و ساز نیز برآورده شوند.

ما معتقدیم طراحی مناسب یعنی کاربرد پذیری به همراه زیبایی؛ لذا در لوازم جانبی خود رنگ های متعددی را به کار برده ایم. خودرو با رنگ های متفاوت نشانگر توان بی پایان در پیشرفته ترین امکانات در کسب و کار می باشد و مشتریان می توانند از رنگ های خاص مورد نظر خود استفاده کند.
به منظور مطابقت با روش های بهترین ساخت در کارخانه های دنیا، دایملر از سیستم عملکرد کامیون (TOS) استفاده می کند و کارخانه های فوسو از لحاظ حصول اطمینان از بهترین عملکرد و بهبود مستمر در زمینه ایمنی،کیفیت، قیمت، تحویل، محیط زیست و روحیه کارکنان، همواره در معیارهای جهانی، به عنوان یکی از بهترین ها صاحب رتبه بوده است.
کارخانه ما در میان کارخانه های سازنده کامیون در ژاپن و دایملر بزرگترین محسوب می شود و شرایط مناسب جهت تست محصولات در شرایط سخت و استاندارد را مهیا کرده است.

تعهد در انجام سرویس ها

پاسخگو بودن و مسئولیت پذیری نسبت به مشتری مهر تضمین فوسو می باشد. با وجود نزدیک ترین شبکه های نمایندگی و شبکه جهانی توزیع کنندگان و خدمات پس از فروش، مشتریان فوسو اطمینان دارند که خودروی آنها همیشه در شرایط عالی کار می کند و همواره سودآور خواهد بود.

با “ما تعهد می دهیم” تضمین می کنیم همواره بهترین تجربیات خدمات رسانی خود را در اختیار مشتریان قرار دهیم. با استفاده از بخش آکادمی فوسو و برگزاری مسابقات، همواره کارمندان بخش خدمات خود را تحت آموزش و آزمایش قرار می دهیم تا به مشتریان خود اطمینان خاطر دهیم که از بهترین خدمات برخوردار خواهند بود.

قطعات اصلی ما مطابق با مشخصات سازنده آزمایش خواهند شد و این قطعات توسط تامین کننده های اصلی ساخته می شوند تا از عملکرد دقیق آنها اطمینان حاصل شود.
برنامه های جامع گارانتی و تعمیر و نگهداری ما خود گواهی است بر باور ما به عملکرد مطمئن و بلند مدت این خودروها. فوسو خدمات مالی مناسب و امکان خرید کلیه موارد مورد نیاز شما را در یک محل فراهم می کند.

فهرست