شرکت تولیدی و صنعتی مایان فولاد در سال 1375 تاسیس شد. این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم فعالیت خود را در حیطه ساخت تریلر در جهت بهبود وضعیت ناوگان فرسوده حمل و نقل، با سرمایه کاملا خصوصی آغاز کرد.

در راستای نیل به این مهم و با اخذ لیسانس کوگل آلمان، ساخت و صادرات انواع کمپرسی، کمرشکن و کفی به کشورهای حوزه خلیج فارس و صادرات تیغه شاسی به آلمان عرصه جدیدی از صنعت را رقم زد. از مهمترین دستاوردهای این مشارکت، اعطای استانداردهای بزرگ و جهانی TUV و FRC محیط زیست به این شرکت بود که برای نخستین بار در کشور صورت گرفت. پس از درخشش تریلرهای چادری مایان کوگل و شهرت آنها، مدیران و کارشناسان ارشد کوگل به این باور رسیدند که پیچیده ترین تولید این صنعت یعنی ساخت تریلرهای یخچالی فایبرگلاس که از مدرنترین یونیتهای سردکننده جهان می باشد در مایان آغاز شود.

شهرت مایان تا بدانجا پیش رفت که نشریه ی معتبر و جهانی کامیون در جولای 2005 از این کارخانه به عنوان لیدر سازندگان تریلرهای یخچالی در خاورمیانه یاد کرد. شرکت تولیدی و صنعتی مایان در سال 1394 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری کامیونت های فوسو میتسوبیشی از گروه دایملر آلمان در ایران گردید. همزمان با اخذ مجوز نمایندگی، شرکت مایان دیزل فولاد به منظور تدارك و تامين قطعات يدكي و ارائه خدمات پس از فروش به کامیونت های فوسو میتسوبیشی و جلب رضايت مشتريان در اواخر سال 94 تاسيس شد.

شركت مایان دیزل فولاد مسئوليت خدمات پس از فروش محصولات گروه تولیدی صنعتی مایان فولاد را عهده دار مي باشد و تلاش می نماید تا از طريق جلب رضايت مشتريان، ارزش افزوده بيشتري را براي محصولات گروه تولیدی صنعتی مایان فولاد ايجاد نمايند. این شرکت رضایت مشتریان را سرلوحه اهداف قرار داده و همواره در تلاش است تا با عرضه قطعات یدکی با برند فوسو میتسوبیشی، افزایش کمی و کیفی خدمات، ارتقاء شایستگی کارکنان فنی شرکت و شبکه نمایندگی ها از طریق آموزش مداوم، ارائه خدمات امدادی در محل، استانداردسازی نمایندگی ها و اجرای نظام آراستگی آرامش خاطر و آسایش را برای مشتریان فراهم آورد. هم چنین از طريق سيستم صداي مشتري و واحد نظر سنجي خود، نحوه عملكرد و برخورد عوامل مجاز، نحوه برخورد پرسنل شرکت، نحوه ارائه خدمات، كيفيت خودرو و كيفيت قطعات را جويا شده و هرگونه انتقاد و پيشنهاد مشتريان را نیز دريافت كرده و مورد رسيدگي قرار مي دهد. سيستم گردش اطلاعات در شركت مكانيزه می باشد ، به طوري كه با پذيرش خودرو در نمايندگي مجاز (در اقصي تقاط كشور ) اطلاعات مربوط به خودرو و قطعات يدكي به شركت منعكس مي گردد.

نام کمپانی : مایان دیزل
آدرس : کیلومتر 12 جاده مخصوص کرج، خیابان سپاه اسلام، پلاک 39
تلفن : 45-44908243
فکس : 44908244
کدپستی : 1389814651
فهرست