قطعات اصلی فوسو

مزایای استفاده از قطعات اصلی فوسو

قطعات اصلی فوسو توسط مهندسین فوسو با نهایت دقت و علاقه طراحی شده اند، تا با ارائه بهترین کیفیت، اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان آورند. شما می توانید از عمر طولانی، در دسترس بودن همیشگی و قیمت مناسب قطعات اطمینان داشته باشید. با استفاده از قطعات اصلی فوسو، همواره از بالاترین سطح کارایی و ایمنی برخوردار خواهید بود. در دسترس بودن قطعات مورد نیاز تضمین کننده عدم خواب خودروی شماست. با تهیه قطعه اصلی مورد نیاز خود از طریق نمایندگی های مایان دیزل فولاد، خودروی شما همواره در حرکت خواهد بود.

فیلتر هوای اصلی فوسو

فیلترهای هوای اصلی فوسو با چسب هایی ساخته شده اند که با حرارت دهی سخت کاری می شوند و در مقابل نشتی بسیار مقاوم می باشند. واشرهای این فیلترها از لاستیک های مقاوم در برابر نفوذ روغن ساخته شده اند که خاصیت الاستیسیته خود را حفظ می کنند و آب بندی را به طور کامل و مطمئن انجام می دهند. فیلترهای تقلبی مقاومت کمتری نسبت به نشتی دارند؛ چراکه از اپوکسی ضعیف تری تهیه شده اند و واشرهای آنها نیز از لاستیک هایی که برای مصرف عمومی می باشند، ساخته شده اند. مخلوط شدن ناخالصی با روغن موتور باعث زودتر خراب شدن روغن و فرسودگی قطعات خواهد شد. آزمایشات انجام شده بر روی کارایی و دوام این فیلترها نشان داده اند که فیلتر هوای اصلی فوسو به افزایش طول عمر موتور و صرفه جویی در مصرف سوخت کمک می کنند.

مزایای فیلتر هوای اصلی فوسو

افزایش توان موتورهای فوسو
مناسب با توان افزایش یافته موتور
متناسب با عملکرد بهینه
افزایش عمر موتور و صرفه جویی در مصرف سوخت
بهره وری بلند مدت در مقابل هزینه های مترتب
بهره وری بیشتر از هزینه های پرداخت شده در بلند مدت

فیلتر روغن اصلی فوسو

فیلتر روغن اصلی فوسو ناخالصی ها را از روغن موتور جدا و از خراب شدن روغن جلوگیری می کند و باعث می شود موتور در شرایط نرم و هموار کار کند. به دلیل وجود فضای بیشتر فیلتراسیون در فیلترهای اصلی فوسو، فیلتراسیون به نحو عالی انجام می شود و این فیلترها در مقابل مسدود شدن نیز مقاومت بالایی دارند و بدون محدود کردن جریان روغن، ناخالصی ها را جدا می کنند.

مزایای فیلتر روغن اصلی فوسو

سطح فیلتراسیون، فشار روغن و حجم جریان مطابق استاندارد
فیلتراسیون دقیق تر با طول عمر بیشتر
مقاومت بالاتر در برابر مسدود شدن نسبت به قطعات متفرقه
بهره وری بیشتر از هزینه های پرداخت شده در بلند مدت
فیلتراسیون دقیق تر جهت استفاده از روغن ها با گرید بالاتر

فیلتر سوخت اصلی فوسو

فیلترهای سوخت اصلی فوسو، ناخالصی های سوخت را قبل از ورود به منبع سوخت جدا می کنند. حذف ناخالصی ها مانع از فرسودگی سریع و آسیب رسانی به پمپ سوخت و انژکتورها می شود. از آنجایی که این فیلتر ها با چسب هایی که با حرارت دهی سخت کاری می شوند، ساخته شده اند، نسبت به نشتی مقاومت بیشتری دارند و در مقایسه با نوع تقلبی خود از استاندارد بالاتری برخوردارند. اگرچه قطعات تقلبی قیمت اولیه ارزان تری دارند ولی در نظر داشته باشید که به دلیل طول عمر کوتاه و دوره تعمیر و نگهداری کوتاه آنها، در طولانی مدت باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

مزایای فیلتر سوخت اصلی فوسو

عمر عملکرد آنها به طور خاص آزمایش شده است.
نسبت به قطعات تقلبی در مقابل مسدود شدن مقاومت بیشتری دارند.
بهره وری بیشتر از هزینه های پرداخت شده در بلند مدت.

کاسه نمد

کتسه نمد اصلی فوسو برای جلوگیری از ورود آلودگی های مضری مثل گرد و خاک به محل های خاص، موثر می باشند و مانع از خروج روانکار می شوند، لذا لازم است برای استفاده از حداکثر عملکرد و حصول اطمینان از ایمنی، سرویس و نگهداری به طور مرتب انجام شود.

مزایای کاسه نمد اصلی فوسو

اصطکاک کم و مقاومت حرارتی بالا
مناسب برای مواقعی که روغن وجود ندارد یا مقدار روغن کافی نیست
قابلیت اطمینان بالا به دلیل عملکرد پایدار و بادوام

صفحه کلاچ اصلی فوسو

در انتقال قدرت از موتور به گیربکس و همچنین جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به سیستم هنگام قطع توان موتور، صفحه کلاچ نقش کلیدی را بازی می کند. نوع طراحی این قطعه عملکرد بهینه، انتقال قدرت ثابت و پایدار و رانندگی نرم و روان را تضمین می کند.

مزایای صفحه کلاچ اصلی فوسو

دوام و مقاومت زیاد در برابر حرارت حتی در سرعت بالا
کاهش لرزش به دلیل وجود اصطکاک مناسب در مواد مصرف شده و وجود مکانیزم لرزه گیری مناسب
انتقال گشتاور پایدار و ثابت برای شروع حرکت نرم و روان
قابلیت اطمینان بالا به جهت وجود عملکرد پایدار و بادوام
قابلیت اطمینان بالا به جهت وجود عملکرد پایدار و بادوام

دیسک کلاچ اصلی فوسو

دیسک کلاچ برای اعمال فشار به صفحه کلاچ در هنگام انتقال گشتاور به گیربکس نقش مهمی دارد، لذا لازم است برای حفظ ایمنی و کارکرد بهینه، سرویس و نگهداری به طور منظم انجام شود.

مزایای دیسک کلاچ اصلی فوسو

عملکرد موثر پدال کلاچ
تضمین تجربه رانندگی نرم، روان و بدون لرزش با تعویض دنده نرم
تضمین عملکردی بادوام در بلند مدت

رولبرینگ مخروطی اصلی فوسو

سختگیرانه ترین آزمایشات را بر روی رولبرینگ های مخروطی اصلی فوسو انجام داده ایم تا سطح کیفیت بالا، عملکرد یکنواخت و دوام آنها در موقعیت های مختلف را تضمین کنیم.

مزایای رولبرینگ مخروطی اصلی فوسو

قابل انطباق با محورها از تمام جهات
ارائه عملکرد بهتر به دلیل راندمان چرخشی بالا و حرارت خروجی کمتر
انجام آزمایش دوام و عملکرد پایدار به طور خاص توسط مهندسین فوسو

لنت ترمز اصلی فوسو

لنت ترمز اصلی فوسو برای سیستم ترمز، یک قطعه حیاتی است. لنت های ترمز با تماس با دیسک ترمز، انرژی جنبشی را به گرمایی تبدیل می کنند تا حرکت خودرو را کند یا متوقف کنند. مقاومت در برابر حرارت، عملکرد یکنواخت، سرو صدا و طول عمر این لنت ها به طور خاص آزمایش شده اند و این لنت ها ترمزگیری یکنواخت، نرم و مطمئن را تضمین می کنند.

مزایای لنت ترمز اصلی فوسو

پایداری و اثر بخشی بیشتر حتی بعد از ترمزگیری شدید
قابلیت اطمینان بالا به دلیل مقاومت در برابر ضعیف شدن ترمز
عملکرد پایدار و با دوام
طراحی شده جهت کاهش اثر زیست محیطی

فنر تخت اصلی فوسو

تست عملکرد پایدار بر روی فنرها انجام شده است و فنرهای تخت اصلی فوسو حداکثر ایمنی و قابلیت اطمینان را خصوصاً هنگام رانندگی در فواصلی طولانی را تضمین می کنند. اگرچه قطعات تقلبی قیمت اولیه کمتری دارند، ولی در نظر داشته باشید که در بلند مدت هزینه بیشتری را پرداخت خواهید کرد.

مزایای فنر تخت اصلی فوسو

ظرفیت حمل بار و طول عمر بیشتر
حرکت و سواری نرم تر در مقایسه با نوع تقلبی آن
عملکرد پایدار و با دوام مطابق با استاندارهای فوسو
بهره وری بیشتر از هزینه های پرداخت شده در بلند مدت در مقایسه با نوع تقلبی آن

جهت اطلاع از شرح و مزایای قطعات خودروی خود، بروشور قطعات و لوازم جانبی اصلی فوسو را مشاهده کنید.

لوازم جانبی اصل فوسو

ارائه مجموعه لوازم جانبی فوسو در بازارهای بین المللی از سال 2014 آغاز شده است. بالغ بر 300 مجموعه و یا قطعه مختلف برای کامیون های سبک، نیمه سنگین و سنگین قابل عرضه می باشد که نه تنها خودروی شما را زیباتر می کند بلکه راندمان سوخت را بهبود بخشیده و رانندگی را آسان تر می کند. لطفا از طریق لینک زیر محصولات ما را مشاهده کنید.

دانلود کاتالوگ

فهرست