خدمات فوسو

تکنیسین های ماهری که آموزش های ویژه ای نیز دیده اند، در شبکه مراکز ارائه خدمات فوسو در بیش از 160 کشور مشغول به کار می باشند و آماده اند تا خدمات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت انجام دهند. ما همواره خدمات خود را بهبود می دهیم تا در ازای هزینه ای که پرداخت می کنید بهترین ها را به شما ارائه دهیم.

مدرن ترین فن آوری

میتسوبیشی فوسو همواره در حال توسعه و نوآوری در حوزه فن آوری های جدید می باشد تا شما آسوده تر برانید. تکنیسین های حرفه ای ما تضمین می کنند که همواره با فن آوری های جدید به روز رسانی می شوید.

خدمات و پشتیبانی کیفیت

مشاوره های قابل اطمینان و کیفیت خدمات ارائه شده توسط شبکه های خدمات رسانی ما تعیین کننده کیفیت و مدت عملکرد خودروی شماست؛ به تکنیسین های ما اعتماد کنید تا از کیفیت بالا مطمئن شوید.

قطعات اصلی همیشه در دسترس شماست

در دسترس بودن قطعات اصلی مورد نیاز شما، تضمین کننده عدم خواب خودروی شماست. با تهیه قطعه اصلی فوسوی از طریق نمایندگی های مایان دیزل، خودروی شما همواره در حرکت خواهد بود.

ما همواره در مایان دیزل بر روی ارائه بهترین خدمات متمرکزیم تا رضایت مشتریان خود را کسب کنیم.
جهت رسیدن به این هدف، تیم فنی، پشتیبانی ، فروش وخدمات رسانی خود را به طور مستمر آموزش می دهیم و هرساله با ارائه برنامه های آموزشی، مهارت تیم خدمات رسانی خود را برای کسب بالاترین سطح رضایت مشتریان توسعه و ارتقاء می بخشیم.

تعهدات

معیار فوسو مسئولیت پذیری و پاسخگویی به مشتری است

با وجود شبکه نمایندگی و توزیع کنندگان و شرکاء خدمات رسانی عالی رتبه در جهان، مشتریان فوسو می توانند اطمینان حاصل کنند که خودروی آنها همواره در عالیترین شرایط نگهداری می شود و همواره سودآور خواهد بود.
با “ما تعهد می دهیم” تضمین می کنیم همواره بهترین تجربیات خدمات رسانی خود را در اختیار مشتریان قرار دهیم تا نه تنها خودروی شما همواره به آرامی به حرکت ادامه دهد بلکه با انجام سرویس و نگهداری مناسب و ارائه قطعات اصلی با کیفیت بالا، زمان خواب خودرو را به حداقل برسانیم.

بازرسی و تعمیر و نگهداری

همواره از ایمنی خودروی خود مطمئن باشید و آسوده برانید.
لطفا براساس کتابچه راهنمای خودرو یا دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای که همراه خودرو به شما تحویل داده می شود، موارد بازرسی و سرویس نگهداری که شامل موارد بازرسی تعیین شده توسط سازنده می باشند را انجام دهید تا همیشه از ایمنی خودروی خود مطمئن باشید و آسوده خاطر برانید.

1. بازرسی روزانه (پیش از استفاده از خودرو)
2. بازرسی خودروی جدید (1000 کیلومتر ، 5000 کیلومتر)
3. بازرسی دوره ای، بازرسی قانونی (مطابق قوانین محلی، در صورت وجود) و بازرسی تعیین شده توسط سازنده (MFTBC)
4. تعویض دوره ای قطعات

در قسمت بازرسی در “کتابچه راهنمای راننده”، چگونگی و زمان بازرسی/سرویس خودرو در بازرسی های روزانه (پیش از استفاده) و روانکاری ها، به طور خلاصه مشخص شده اند. برای انجام سرویس و نگهداری لطفا به تعمیرگاه های مجاز MFTBC مراجعه کنید و کتابچه راهنما و یا دفتر چه گارانتی و سرویس دوره ای را ارائه دهید تا موارد تعمیر و نگهداری ثبت شوند. سوابق باید توسط تعمیرگاه مجاز MFTBC ثبت و تایید شوند. اگر در شرایطی، غیر از سوابق سرویس دوره ای سوابق و مدارک دیگری استفاده می شوند، لطفا همیشه این مدارک را با کتابچه راهنما و دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای همراه داشته باشید.

ثبت نتایج بازرسی و سرویس و نگهداری

ثبت بازرسی و سرویس دوره ای

شرایط واقعی بازرسی و سرویس دوره ای که شامل موارد تعیین شده توسط سازنده می باشند را ثبت کنید.

ثبت بازرسی دوره ای

علاوه بر سرویس و نگهداری های عمومی، بازرسی خودروی جدید و بازرسی دوره ای را ثبت کنید.

ثبت سایر موارد سرویس و نگهداری

تعویض روغن/قطعات و … و شرایط سرویس و نگهداری فوق برنامه را ثبت کنید. زمانیکه سرویس و بازرسی انجام می شود، نتایج باید در دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای که دفترچه سوابق مادام العمر خودرو محسوب می شود، ثبت گردد.

ثبت بازرسی “کار در شرایط سخت
(در صورت وجود)

زمان انجام بازرسی “کار در شرایط سخت” را ثبت کنید.
راهنمای نگهداری فوسو راهنمایی است برای نگهداری دوره ای از دیدگاه فنی. برای افزایش عمر خودرو، کاهش مشکلات و افزایش ایمنی از دستورالعمل های دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای استفاده کنید.

لطفا همواره برگه های سوابق که در دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای برای ثبت بازرسی و سرویس و نگهداری وجود دارند را به همراه داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

جهت نگهداری خودرو در شرایط بهینه، انجام بازرسی و سرویس و نگهداری ضروری می باشد و نگهداری سوابق آنها نیز حائز اهمیت است. نگهداری آخرین گزارشات شامل هر بازرسی کوچک و سرویسی که خود شما نیز انجام داده اید، به نگهداری و مدیریت مناسب کمک می کند.

مسئولیت انجام بازرسی و سرویس و نگهداری مناسب بر عهده مالک خودرو می باشد. کتابچه راهنما و دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای راهنمای انجام بازرسی ها هستند. هنگام انجام بازرسی و سرویس ها باید نتایج در دفترچه سوابق مادام العمر خودرو ثبت گردند.

در صورتی که سرویس دوره ای تعیین شده مطابق راهنمای MFTBC انجام نشده باشد، MFTBC می تواند گارانتی خودرو را بی اعتبار و فاقد ارزش قانونی اعلام کند.

The FUSO Maintenance Guidebook is the guide for periodic maintenance from a technical point of view. To extend the life of your truck, minimize problems and increase driving safety, follow the instructions of the SERVICE BOOKLET by using FUSO Maintenance Guidebook as a reference.

راهنمای نگهداری فوسو

راهنمای نگهداری دیما

دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای

دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای دفترچه گارانتی و سرویس دوره ای شامل گارانتی خودروی جدید و برنامه های بازرسی/سرویس و نگهداری به همراه اطلاعات و پیشنهاداتی است که به شما کمک می کند تا خودروی خود را همواره در وضعیت مناسب نگه دارید. این دفترچه همراه با هر خودروی جدید تحویل داده می شود.

نوبت دهی اینترنتی

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY

فهرست